Rekordy Radomian w wygranym meczu międzynarodowym.

Niezwykle udany występ w reprezentacji Polski mają na naszym koncie zawodnicy klubu RLTL GGG Radom. Najliczniejsza 6 osobowa grupa reprezentująca nasz Klub w osobach Wiktoria Gadajska, Wiktor Janduła, Lena Suchowolak, Nikola Brożyna, Kinga Konder i Julia Adamczyk wracają z doskonałymi rezultatami. Pozwoliło to na wygranie klasyfikacji w kategorii kobiet i zajęcie 2 miejsca w kategorii mężczyzn. Rezultaty te zostały uzyskane podczas meczu międzypaństwowego pomiędzy Polską , Chorwacją, Czechami, Słowacją i Chorwacją. Mecz odbył się na pięknie położonym stadionie w czeskim Brnie. Worek z rekordami otworzyła Julia Adamczyk z rekordem życiowym i wygrywając z wynikiem 6 m 45 cm w skoku w dal, następnie Wiktoria Gadajska poprawiając czas na 13,29 na 100 m przez płotki była 2 na podium. Te wyniki są jednocześnie biletem na na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Peru. Z podium nie schodzili pozostali nasi reprezentanci Lena Suchowolak 3 miejsce w biegu na 800 m . Na tym samym stopniu podium zameldowała się Nikola Brożyna w konkurencji 100 m przez płotki. Wiktor Janduła na dystansie 3000 m przez przeszkody oraz Kinga Konder w pchnięciu kulą uplasowali się na 4 miejscu. Podczas ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych zawodników nie mogło zabraknąć naszej zawodniczki. Julia Adamczyk została wybrana najlepszą zawodniczką reprezentacji Polski z wynikiem 6 m 45 cm jest 8 na listach światowych.